PŘIHLÁŠKA do Klubu VINOTHEKE

Vyplněním formuláře s

 

KLUB

Výhody členství:

Sleva 5% při každém nákupu  

Sleva 40% na víno měsíce                                                    
                                                                     


Podmínky klubu VINOTHEKE

Členem věrnostního programu (dále klubu) VINOTHEKE se mohou stát fyzické osoby starší 18 let způsobilé k právním úkonům. 

Pro vznik členství v klubu VINOTHEKE je nutno pravdivě vyplnit povinné údaje ve formuláři.

Na základě takto řádně vyplněného a odeslaného formuláře přijde oznámení o vyrobené zákaznické kartě na Vámi uvedený email, kterou si po domluvě můžete vyzvednout na jedné z provozoven VINOTHEKE.

Zákazník může členské výhody klubu VINOTHEKE využívat ihned po obdržení slevové karty.
Člen klubu VINOTHEKE se kartou prokazuje ve vinotékách v Žirovnici, v Počátkách a v Kamenici nad Lipou.

Člen klubu VINOTHEKE je oprávněn kdykoliv zrušit své členství, a to na základě vlastní žádosti emailem nebo osobně na jedné z provozoven. 

novinky klubu

Přijďte si koupit víno měsíce do našich vinothék v Žirovnici, Počátkách a Kamenici nad Lipou. Se slevou 40% Vám nabízíme lahodné sladké bílé víno, které si můžete vychutnat při různých zvláštních příležitostech nebo jenom tak při odpoledním i večerním posezení s kamarádkou i partnerem.Pálava,...
Už jsou vyrobené první zákaznické karty. Členové klubu budou informováni emailem, mohou se o ně přihlásit na email: vinoteke@vinoteke.cz nebo na prech.kamil@seznam.cz.
Nyní se můžete registrovat i osobně na vinotékách v Žirovnici, v Počátkách i v Kamenici nad Lipou. Stačí vyplnit formulář. Do týdne Vám předáme klubovou kartičku a můžete začít využívat klubových slev.

Kontakt

Vinotheke - Kamil Přech Husovo náměstí 24, Žirovnice +420723016793 vinotheke@vinotheke.cz