Kursy a semináře o víně

   
Národní vinařské centrum,obecně prospěšná společnost

Národní vinařské centrum


Národní vinařské centrum je neziskovou organizací se sídlem na zámku ve Valticích na jižní Moravě. Cílem NVC je především pořádání Národní soutěže vín a degustační expozice – Salonu vín ČR, pořádání školení a seminářů o víně, vydávání vinařské literatury, propagace vinařské turistiky, správa oficiální webové stránky o našich vínech a další aktivity související s propagací a podporou vinařství a vín z České republiky.Salon vín - sto nejlepších moravských a českých vín pro rok 2016


 

Salon vín ČR představuje kolekci sta nejlepších moravských a českých vín pro rok 2016, která uspěla v konkurenci 1423 moravských a českých vín od 215 vinařů a vinařských firem. Nejlepší stovka vín získá zlatou medaili a bude od 30. ledna po celý rok prezentována v degustační expozici v historickém sklepení valtického zámku.

www.vinarskecentrum.cz/           www.facebook.com/NVC.SalonVin/


 


Weinakademie Österreich
 
Wine Akademy Rakousko je otevřena od roku 1991. Nabízí semináře a školící programy pro všechny milovníky vína, ať už jsou to profesionálové nebo příznivci vín. 
 

 

Vzdělávací organizace,vzdělávání dospělých
- London wine$spirit school
 
Wine & Spirit Education Trust (WSET) byla založena v roce 1969, poskytuje vysoce kvalitní vzdělávání a odbornou přípravu práce s vínem a lihovinami.  WSET se rozrostla na přední mezinárodní vzdělávací orgán v oblasti vín a lihovin. Kromě kursů a kvalifikací pro profesionály, má zájem stále větší počet uchazečů o vzdělání mezi spotřebiteli a amatéry, kteří mají touhu zlepšit své znalosti ve stále roustoucím výběru vín a lihovin.
 
 
 

Österreich Wein Marketing

Austria Wine Marketing Board podporuje a koordinuje rakouský vinařský průmysl - místní vinaře a vinařství více než 25 let v jejich úsilí o nejvyšší kvalitu. Podporuje je v perspektivním prodeji vína v tuzemsku a vývozu lahvového vína. Vytváří aktivní vztahy s veřejností a propaguje reklamu ve sdělovacích prostředcích. Jedná se tedy o kontaktní místo pro všechny milovníky vína.
 
 
 
 
 

 

Kursy a semináře o víně

 MOTIVUJTE SEBE NEBO SVÉ ZAMĚSTNANCE, ZVYŠTE SVÉ VZDĚLÁNÍ V OBORU !  Využijte možnosti financovat prestižní kurz SOMMELIER z dotací Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (více informací na: http://portal.mpsv.cz/upcr/esf/celorep/povez-ii) Nejbližší...

Kontakt

Vinotheke - Kamil Přech Husovo náměstí 24, Žirovnice +420723016793 vinotheke@vinotheke.cz